درمان خانگی هموروئید بدون جراحی

درمان کلیه بیماریهای نشیمنگاهی

 
 
 
 
 

 

خون،این مایع گرانبهای بدن ما که نقش حیاتی را در بدن ما ایفا می کند.در حالی که اخیرا با توجه به سبک زندگی غلطمان باعث آلودگی هایی در آن شده ایم که عوارض و نتیجه ی بدی را برای ما رقم می زند و همین موضوع باعث می شود تا سلامتی ما تهدید شود.خون شامل گلبول سفید،گلبول قرمز و پلاکتهاست.گروه های خونی در افراد مختلف متفاوت می باشد.

همانطور که گفتم ممکن است در اثر سبک زندگی و تغذیه ایی غلط مثل:سیگار کشیدن،در معرض آلودگی هوا قرار گرفتن و یا غذای ناسالم مصرف کردن باعث آلودگی در آنشویم.پس بهتر است هرازگاهی بکوشیم تا با استفاده از روش ها و راهکارهایی را که به شما می گوییم،خونمان را تصفیه کنیم.آنوقت چهره و سلامتی ما دیدن دارد.

راهکار های مهم برای تصفیه خون

1-آز آنجایی که کبد در شب هنگامی که به استراحت می پردازید،مشغول پاکسازی و سم زدایی بدن است بهتر این عادت را در خود پرورش دهید که هر شب قبل خواب دو لیوان آب بخورید.این به کبد شما کمک می کند کار خودش را بهتر انجام دهد.

2-شربتی را به شما معرفی می کنم که در بحث تصفیه خون خیلی حرف برای گفتن دارد.این شربت که طبیعی هم می باشد از عسل و آبلیمو درست می شود.سعی کنید هر روز یک لیوان مخلوط عسل و آبلیموی ترش تازه بنوشید.

3-کاهو میل کنید.هنگامی که کاهو میل می کنید،همانند یک سیم ظرفشویی به سم زدایی بدن شما مشغول و باعث پاک سازی لوله گوارش بدن شما می شوند.

3-از جمله میوه های طبیعی تصفیه خون می توان به زرشک،آلبالو و انار اشاره کرد.این میوه ها علاوه بر خاصیت تصفیه خونشان به نوعی خون سازی نیز می کنند.

4-از سیب غافل نشوید.در خیلی از ضرب المثل ها و احادیث می بینیم که سفارش ویژه ایی به خوردن سیب شده است.به علاوه 101خاصیت آن،سیب نیز سم زدایی قوی برای سیستم گوارش،کبد و خون محسوب می شود.

5-از تخم شربتی،خاکشیر،تخم ریحان نیز به عنوان تصفیه کننده خون نام برده می شود

6-سیر،هویج،اسفناج،نعنای تازه،دارچین و سویا جزو دارو هایی طبیعی دیگر سم زدا و تصفیه کننده خون هستند.برای توصیف و نام بردن خواص سیر باید یک مقاله جداگانه و تخصصی را نوشت.زیرا خواص معجزه آسایی برای درمان انواع بیماری ها دارد.لطفا هر روز دو حبه سیر بخورید و از انواع بیماری ها پیشگیری کنید

7-خندیدن و شادی کردن بسیار به نرمال بودن خون شما و دفع سموم از عروق شما کمک می کنند .سعی کنید از استرس های بیجا و خشم های طولانی دوری کنید.چرا که طبق تحقیقات روانشناسان هنگامی که فردی عصبانیست ،خون اون به طور خودکار درون خود سم تولید می کند.

8-تو روزهای سرد پاییزی و زمستانی هیج چیزی مثل یه نوشیدنی گرم و مفید گزنه حال نمیده.گزنه جزو اون گیاهانیه که باعث جذب آهن در سیستم گوارش ما می شود و درواقع باعث جلوگیری از کم خونی می شود.

9-ترکیبی را به شما معرفی می کنم که سعی کنید در وعده های غذاییتان از آن استفاده کنید.این ترکیب شامل اسفناج و ماست می باشد.ماست خود به تنهایی سلامت سیستم گوارش را تضمین می کند و اسفناج نیز که خود استاد خون سازی می باشد،وقتی باهم ترکیب می شوند اثراتشان چند برابر می شود و متخصصین علوم طب سنتی آنرا به عنوان شاهکار سم زدای خون معرفی کرده اند

10-برای پاکسازی بدن و خونتان آلوئه ورا را نیز فراموش نکنید.آلوئه ورا نیز جزو آن دسته از موادیست که علاوه بر کاربرد های متعدد آن برای لطافت و زیبایی پوست،به عنوان یک سیستم پاکسازیی نیز شناسایی شده است.حتما از نوشیدنیهای آن میل کنید.

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد