درمان خانگی هموروئید بدون جراحی

درمان کلیه بیماریهای نشیمنگاهی

 
 
 
 
 

 

 

همه ما کم تا بیش از خاصیت های بسیار زیاد روغن زیتون آگاه هستیم و اکثر ما هم در وعده های غذاییمان از آن استفاده می کنیم.در این پست قصد داریم به فواید جدیدتری از این روغن شفا بخش اشاره کنیم.

چربی های حیوانی به دلیل کلسترول بالایشان عوارضی را بر قلب و عروق بر جای می گذارند.تاکید طب سنتی و پزشکان بر استفاده از چربی ها و روغن های گیاهی به این خاطر است که اولا این روغن ها باعث کاهش کلسترول و چربی های بد موجود در بدن مان می شوند دوما بر سلامت قلب و عروق نقش بسیار موثری را دارند.

سعی کنید در وعده های غذایی خود به طور کامل روغن های غیر طبیعی که به نام روغن های گیاهی آفتابگردان موجود می باشند را،حذف کنید و بجای آن از روغن زیتون،روغن کنجد و روغن ذرت استفاده کنید.در پست های بعدی به فواید و خاصیت های درمانی روغن های گیاهی دیگر اشاره می کنیم.

روغن زیتون و یک دنیا خاصیت

فواید روغن زیتون فقط به قلب و کاهش کلسترول بد بدن ختم نمی شود .یکی از فوایدی که شما می توانید از آن بهره ببرید آن است که روغن زیتون به نوعی ضد پیری می باشد.حتی این روغن حاوی مواد مفیدیست که برای نرمی و لطافت پوست بسیار مفید می باشد.کسانی که دچار خشکی پوست هستند می توانند پس از هر بار دوش گرفتن،هنگامی که موهایشان نیمه خشک است کمی روغن زیتون به دست هایشان بمالند و موهای سرشان را با آن ماساژ دهند.این کار هم باعث نرمی مو می شود و هم باعث جلوگیری از ریزش مو.

یکی دیگر از فواید روغن زیتون تاثیر آن بر سلولهای عصبی می باشد.خاصیت روغن زیتون اینست که تاثیر مستقیمی بر سلولهای عصبی می گذارد و باعث ترمیم و بازسازی این سلولها می شود.در نتیجه در آرامش و خونسردی افراد موثر می باشد

ترکیب ماست و زیتون دارویی بسیار مفید برای درمان بیماری های نشیمنگاهی از جمله بواسیر می باشد.چرا که زیتون برای سلامت سیستم گوارش به خصوص روده بسیار مفید می باشد.

به نظرم افرادی که فشار خون بالایی دارند اگر در برنامه غذایی خود روغن زیتون را جا بدهند،مشاهده می کنند که تا چه حد فشار خونشان نرمال می شود

روغن زیتون همچون مسکنی برای درد مفاصل و درد عضلات عمل می کند.این روغن شبیه به یک مبارز به جنگ سرطان هایی چون پروستات و سینه می رود و دارویی برای درمان بیماری ام.اس می باشد.

در سنین بالا که شاهد پوکی و فساد استخوان ها هستیم بهتر است از روغن زیتون استفاده شود.استفاده از روغن زیتون در سنین بالا باعث درمان پوکی استخوان و استحکام بخشیدن به استخوانها می شود. در نتیجه افراد پیر دیگر دچار خمیدگی و شستگی استخوان نمی شوند.

دارویی برای کبد چرب

طبیبان طب سنتی به افرادی که دچار بیماری و عارضه کبد چرب هستند توصیه می کنند که این افراد صبحانه ناشتا ترکیب روغن زیتون و عسل و لیموی ترش تازه را به اندازه دو قاشق مصرف کنند.بسیار موثر می باشد و همانند یک سیم ظرفشویی عمل می کند و چربی های اضافه و بد کبد و البته بدن را دفع می کند.

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد